Športové gymnázium Nitra, Slančíkovej 2, 950 50 NitraJn 03 2020 20:35:51
Navigácia
Kto je Online
· Hostí Online: 2

· Členov Online: 0

· Registrovaní členovia: 1,095
· Najnovší člen: gareindesee
Škola v prírode - Skalka pri Kremnici, 14.- 19. jún 2010

pondelok 14. 6. 2010 - sme sa my - II.B a I.A vybrali do školy v prírode - Skalka pri Kremnici. O 8:30 sme vyrazili od parkoviska pred našou školou. Cesta do Levíc – kde bola prvá zastávka - bola veľmi veselá, pretože sme si stále spievali. Potom sme dorazili do Banskej Štiavnici, bližšie do obce Svätý Anton, kde sme boli na exkurzii v Kaštieli sv. Antola. 14:30 konečne sme prišli na chatu Limba. Ubytovali sme sa a naše triedne pani profesorky – Gabriela Javorová a Viola Martonová - nám dali pokyny čo ďalej. Mali sme aj neskorší obed. Po obede sme sa boli poprechádzať po okolí. Bolo tam naozaj krásne. Asi o 18:30 sme išli na večeru. Večer sme zavŕšili rozkazom a programom, na ktorom sme si zvolili Miss ŠvP. Zvíťazila Samuela Spišáková (Samuel Spišák) z II.B, no a potom nasledovala diskotéka, na ktorej sme sa vybláznili. Večierka bola o 22:00, pred ktorou sa musel každý osprchovať.

Utorok: budíček bol o 7:30 a raňajky sme mali o 8:00. Ešte pred raňajkami sme museli náš smetný kôš vyložiť pred dvere izby, aby nám ho vyniesli. 9:00 sme sa začínali učiť predmety podľa pokynov našich triednych učiteliek. 12:30 obed a po ňom odpočinok. O 15:00 sa išlo von. Hrali sme buď futbal 1.A proti II.B, alebo iné hry. 18:30 večera a po nej nasledoval program II.B triedy. Dali si na tom naozaj záležať. Filip a Samo kúpili chipsy, vineu a minerálku, aby pre nás pripravili občerstvenie. Pred programom bol znovu rozkaz. Po ňom nasledoval náš program, kt. znel takto: moderátormi večera boli: Samuel Spišák, Radka Škodová a Barbora Gutaiová. 1. súťaž bola s jablkom. Úlohou súťažiacich bolo čo najrýchlejšie zjesť jablko, ktoré bolo zavesené na nitke. Celkové poradie súťažiacich bolo: 1. miesto - Alica Miklová a Martin Csekei, 2.miesto – Tereza Tomaničková a Matúš Meluš, no a 3. miesto obsadila dvojica Hana Kuklová a Jakub Pavolka. Po tejto súťaži nasledoval MILIONÁR, kde súťažili v prvej polovici spolu a potom proti sebe Stela Waldnerová a Matúš Meluš. No a zase nasledovala diskotéka a všetko ako aj prvý deň.

Streda: znova budíček, raňajky a tak ďalej. Po obede sme mali trocha vzdelávania, pretože sme mali ísť na plaváreň, ale keďže pršalo, tak sme pozreli DVD o prírode. Streda patrila I.A, ktorá si pripravovala program . Práve kvôli tomu vznikli aj menšie rozbrojky medzi našimi triedami. Ale všetko sa vyriešilo a deň pokračoval ďalej. Moderátorkami programu boli Stela Waldnerová a Tereza Tomaničková. V prvej súťaži išlo o to, že boli 3 misky s múkou a na spodku boli dva cukríky. Dievčatá si jemne namokrili tvár a začali fúkať do múky, až kým nenašli cukríky a museli ich zjesť. 2. súťaž bola s dvojicami, aby čo najrýchlejšie zjedli tyčinku tak, že ju mali obidvaja v ústach a na konci si tým pádom dali pusu.
V tretej súťaži išlo o to, aby sme čo najrýchlejšie vypili jablkový malý džúsik .Vyhrala Linda Adlerová čiže ja, 2.bola Sabrina Chalupová a 3. bol Samuel Spišák. 4. súťaž bo malý kvíz. A potom diskotéka.

Štvrtok: po obede sme navštívili relax centrum s bazénom. Keď sme sa vrátili, hneď sme išli na večeru a potom sme asi o 20:00 vyšli hore nad chatu a tam nás už čakal už zapálený táborák, na ktorom sme si opekali špekačky a chlieb.Neskôr sme si spievali pesničky s doprovodom gitary, na ktorú hrala naša Tere. O 22:00 bola znova večierka a museli sme sa rozlúčíť s našim táborákom.

Piatok: po raňajkách sme mali hudobnú a na tej nám Tere zahrala jej vlastné piesne, ktoré boli naozaj krásne. Potom nás pani profesorka Martonová vyskúšala geografiu a uzavrela nám známky. Po obede bol odpočinok počas ktorého sme sa mali baliť. O 15:00 sme sa vybrali na menšiu túru a potom sme priši už do spomínaného relax centra na bowling. Vrátili sme sa hneď na večeru a po večeri sme nachystali náš posledný večer, ktorý mal názov ŠvP (NE)MÁ TAENT 2010. Každý, kto chcel mohol predviesť jeho umenie, ako napríklad: TEREZA HALAMOVÁ A SAMUEL SPIŠÁK nám na gitarách zahrali našu takzvanú hymnu ĎUBE PARARA ĎUBE.... Ďalej sa predstavila HANA KUKLOVÁ, ktorá nám predviedla ako sa vie brániť na ulici pomocou kata. MICHAELA PILKOVÁ A HANKA KUKLOVÁ z prímy zaspievali ich, myslím si, že vlastnú pieseň – VRABEC Z VRÁBEL. MATÚŠ MELUŠ predviedol svoje umenie s loptou. LEA KÓŠOVÁ A VANESA QUFAJ zatancovali ich duo, aj keď Leu sme museli dlho prehovárať, aby sa vôbec postavila. A zase tá naša povestná diskotéka až do 23:30.

Sobota: ráno sme sa už len dobalili najedli a išli sme. Cestou sme sa zastavili v Kremnici v mestskom hrade a tam sme zistili, že dvaja naši účastníci zájazdu si nechali kľúče od izieb vo vreckách. Nechali sme ich na pumpe a pokračovali sme v ceste. Stále sme si spievali a v Nitre o pol dvanástej nás už čakali rodičia na parkovisku odkiaľ sme aj odchádzali. A takto nejako sme prežili náš bláznivý týždeň plný smiechu, ale aj plaču . Ale aj tak bolo STRAŠNE SUPER!!!!


Linda Adlerová, II.B· sgnrFR dňa jn 20 2010 · V Nekategorizované · 1 Komentárov · 3978 Prečítané ·Vytlačiť
Komentáre
#1 | toneypan dňa februr 25 2013 10:36:59
Is Your Hermes Handbag Authentic or Not?Prada Replica Handbags are

famous in the fashion world.If you are planning to buy new replica

handbags uk
, you have to pay attention to every detail. There are too many fake

Prada replica handbags in the market today.However, with some

guides you can distinguish an authentic Replica louis vuitton handbags

from a fake one.Replica rolex watches are fake copies

of the original brand. Today, you can find these imitation timepieces almost in every market.These

Breitling Replica watches have become

extremely popular and have become the most preferred fashion accessory for both men and women.
Pridať komentár
Pre pridanie komentára musíte byť prihlásený.
Hodnotenia
Musíte byť zaregistrovaný, aby ste mohli hodnotiť.

Prosím prihláste, alebo sa zaregistrujte.

Zatial nikto neohodnotil tento príspevok.
Prihlásenie
Meno

HesloNie ste členom?
Kliknite sem
a zaregistrujte sa.

Zabudli ste heslo?
Pre získanie nového
Kliknite sem.
El. žiacka knižka

Shoutbox
Musíte byť prihlásený, aby ste mohli pridať správu.

Žiadne správy.